25.03.2018 08:19
::Atatürk::
Das Leben von Atatürk
Chronologie
Aussagen
Man Sagt Über Atatürk
Anıtkabir
Atatürk's Musikauffassung
Meb Atatürk
Üye Kayıt İstatistikleri
Kayıtlı: 18786

Bugün: 6
Dün: 90
Bu Hafta: 95
Bu ay: 305
Bu yıl: 1053
Yeni Kullanıcı : esqvesper
Çevrimiçi Kullanıcılar
Çevrimiçi Ziyaretçiler: 1

Çevrimiçi Üyeler: 0

Toplam Üye Sayısı: 13,422
En Yeni Üye: alpgok1968
Ana Menü
Flash Dil Oyunları
Ana Sayfa
Downloads
Linkler
Resim Galerisi
Sık Sorulan Sorular
Almanya Haritası
::Planlar::
İlköğretim Yıllık Planlar
İlköğretim Günlük Planlar
Lise Yıllık Planlar
Lise Günlük Planlar
::Soru Bankası::
Soru Bankası İlköğretim
Soru Bankası Lise
KPDS - KPSS
ÜDS
YDS
SBS
AİO ve AÖL
::Dosyalar::
Arbeitsblätter
Dokümanlar
Zümreler
Öğretim Programları
Yönetmelikler
Ders Kitapları
E-Kitap
Sketche
Programlar
::DaF::
Online Übungen
Online Adjektive Lernen
::Sizde Katılın::
Sık Kullanılanlara Ekle
Sitemizi Tavsiye Ediniz
::Haber::
Son Dakika
Eğitim Haberleri
Emek Haberleri
Almanya Canlı Radyo
Die Deutsche Zeitungen

Sudoku Oyna
Almanca Dersler
Almance Video Kursu
canoo.net
canoo.net
Duden Online
Duden
Online Wörterbuch
Tıklayınız
Sunular İçin Tıklayınız
Tıklayınız
Sunular İçin Tıklayınız
Das Zitat des Tages
Das Zufallszitat
En Son Makaleler
DaF ist spitze!
Rotkäppchen und der ...
Roland und der Drache
Hänsel und Gretel
Herr Johns
RSS Yayın
RSS - Weblinkleri
RSS - Makaleler
RSS - Haberler
RSS - Programlar
Security System 1.8.3 © 2006 by BS-Fusion Deutschland
DaF
Makale Hiyerarşisi
Makaleler ana sayfası » Sağlık » BIOS LIFE
BIOS LIFE
Gıda katkısı ve takviyesi olarak bugüne dek yapılmış en etkili ve başarılı ürünlerden biri olan Bios Life Complete hakkında bilgi vermeye çalışacak ve bu ürünü sizin de kesinlikle kullanmanızı önereceğim.
Bios Life tek bir poşet içinde insan vücuduna yararlı olan birçok özelliği ihtiva etmektedir.
B12 ve Folik Asit - B9 ( kan dolaşım sisteminin korunmasına yardımcı olur) de dahil olmak üzere içerdiği 7 değişik B vitamini karışımına ilave olarak A, E (nitrik oksit aktivitesini destekler) ve C vitamini (kan basıncını düşürür, kalp krizi riskini azaltır, kolejen oluşumunda önemli rol oynar, yaraları hızlı iyileştirir, demirin bağırsaklarda emilmesini kolaylaştırır, demir eksikliği ve anemi riskini azaltır, bağışıklık sistemini güçlendirir, akciğer kanseri riskini azaltır) gibi antioksidanların harmanı ve Selen / Selenyum muhteviyatına ek olarak Krom, Kalsiyum, Sodyum ve Çinko gibi mineraller sayesinde herkesin en azından zinde kalmak ve enerjik hissetmesi açısından onlarca değişik vitamin hapı almak yerine herkesin kullanması gereken harika lif ağırlıklı bir içecektir.
Yulaf unu da dahil olmak üzere içeriğinde bulunan altı değişik çeşit lif muhteviyatı sayesinde kan şekerini regüle etmesi ise bir çok kişinin kurtulmak istediği bir başka probleme sunduğu çözümdür. Yoğun lif alımı kolon kanseri riskini önlerken tansiyonu regüle eder ve LDL kötü kolesterolü düşürür.
Üç- dört aylık Bios Life kullanımından sonra, her gün insülin iğnesi yapmak zorunda kalanlar bu durumdan kurtulabilmekte ve şeker seviyeleri hızla normal değerlere dönebilmektedir. Yine bu yoğun lif muhteviyatı sebebiyle, kullanıcı, iki aylık bir zaman diliminde tuvalet alışkanlığını regüle edebilmektedir. Vücudumuzun günlük 30 gr. life ihtiyacı olduğuna Dünya Sağlık Örgütü başta olmak üzere, birçok sağlık kuruluşu tarafından dikkat çekilmektedir.
Yoğun lif alımı bağışıklık sistemini önemli derecede güçlendirmekte ve kolon kanseri riskini de asgariye indirmektedir.
Bu mucizevi karışımın çözmesine yardımcı olduğu en büyük problem ise kötü kolesterolü düşürmek, iyi kolesterolü yükseltmek ve trigliserid denilen karaciğer yağlanmasını engellemektir. Kişinin kandaki kolesterol oranının düşmesi sayesinde kalp krizi ve felç riski azalmakta, yaşam kalitesi artmakta ve ömrü uzamaktadır.
Statin ilaçlar kötü kolesterolü (LDL) düşürmede başarılı olsalar dahi onlarca- hatta yüzlerce- yan etkiye sebebiyet verebilmektedirler.
Ürünün birçok faydasından biri yemek öncesi alınması dolayısıyla yemekten alınacak yağın 390 gramına kadar olan kısmını tutabilmesi ve dolayısıyla kilo kontrolüne yardımcı olmasıdır. Ürünün bir diğer faydası ise metabolizmayı hızlandırmasından dolayı dolaşım bozukluklarının asgariye inmesi ve hızlı kan dolaşımını sağlanmasıdır.
Hiç bir yan etkisi olmadığı klinik deneylerle kanıtlanmış olan Bios Life, iyi kolesterolü (HDL) yükselten yegane üründür ve bu konuda benzeri yoktur. Klinik deneylerin yapıldığı yerler: Amerikan Kalp Vakfı (AHA), Amerikan Diyabet Vakfı ve Amerikan Gıda ve İlaç İdaresi (FDA) referanslı veya onaylıdır. Yeni bir ürün olmasına rağmen Almanya’da çok büyük rağbet görmekte ve eczanelerde büyük satışlara ulaşmaktadır.
Bilimsel dünyada kabul gören ve özellikle Amerika’da eczacıların kanun kitabı olarak kabul edilen Physicians Desk Referance (PDR) kitabında ilaçları yer alan yegane vitamin ve gıda katkı firması Unicity mamulleridir. Unicity’nin Bios Life dahil olmak üzere 5 ürünü bu kitapta kabul görmüştür
İki aylık bir kullanım sonrası LDL denilen kötü kolesterol değerinin ortalama %20-%30 oranında düşerken HDL denilen iyi kolestrol değerleri %15 ile %25 arasında yukarı çıkabiliyor.
Metot olarak sistem kısaca şöyle işliyor: Soya konsantresi zararlı kolesterolun kana karışmasını engellerken şeker kamışı (policasanol) karaciğere baskı yaparak kolesterol üretimini azaltıyor. Krizantem çiçeği ekstresi ise damarlar içindeki kolesterolün enzimatik olarak yıkılımını sağlıyor ve damarların yağlardan arındırılmasına yardımcı oluyor.
Ülkemizde (genetik olarak) en çok iyi kolesterolün (HDL) olması gereken değerlerin oldukça altında olması kalp krizini davet etmektedir. Trigliserid denilen karaciğer yağlanmasını %25-%40 oranında aşağı çekebiliyor. Kan şekerini düşürmeye yardım ediyor ve normale döndürüyor.
Fark edilebileceği gibi Bios Life insan vücudu için çok harika düzenlemeler yapan neredeyse mucizevî bir karışım. Hem de tamamı 6.5 gr.lık bir poşetin içinde.
Amerikan Hastanesi kalp cerrahlarından bir operatör hekim, tavsiye üzerine hastalarına kullandırmaya başladığı Bios Life’ı 70 hastası üzerinde 2007 Şubat ayından bu yana denemeye başlamış ve tamamında olumlu netice almıştır.
Kullanıma başlamadan evvel muhakkak kan değerlerinizi ve şekerinizi ölçtürün ve en geç 2 ayda farkı görün.

Kullanım şekli: Bir büyük bardak suya (250-300 ml) konularak iyice çözülene kadar karıştırılır. Yemeklerden 10 dakika evvel içilmesi önerilir. Tadı portakal suyu tadında olup nefistir.
İçerdiği lif yüzünden bardakta bekletilmemeli, hemen tüketilmelidir. Aksi takdirde kısa sürede kristalleşir.

Günümüzde ölümlerin %50’si kalp ve damar hastalıklarından. Sadece %25’i kanserden.
Sadece Almanya’da 8 milyon insan şeker hastası, 25 milyon insanın 10 kg. 15 milyon insanın
25 kg. fazlası var. 20 milyon insan yüksek kolesterole sahip. Her 5 çocuktan biri diyabet hastası.
Almanya’da 2004 rakamları ile 880.000 ölümden 475.000’i kalp-damar hastalıkları yüzünden olmuş.
Ne yazık ki bulgular ülkemizdeki durumun Almanya’dakinden de kötü olduğunu gösteriyor ve yine ne yazık ki yoğun çalışma düzeni yağları yakmamıza yardımcı olacak spor ve egzersizleri yapmamıza engel oluyor. Sonuçta çoğumuz sağlığımızı ve kalbimizi korumak için spor dahi yapamıyoruz. Çoğumuz ucuz ve pratik olması sebebiyle… Tabii en önemlisi lezzetli olmasından ötürü fast food yiyoruz.

Bu nedenlerden dolayı Bios Life kullanmanızı KALPTEN tavsiye ediyorum.

edusem67

Daha fazla bilgi için tıklayınız...


Yorum
#3 | jackglenc - 02.10.2010 05:01
Hi there, I dont know if I am writing in a proper board but I have got a problem with activation, link i receive in email is not working... keyword,
#2 | edusem67 - 16.04.2008 01:43
BEN ALMANCA ÖĞRETMENLERİNE BU BİLGİYİ GÖNDERDİM.......4 YAŞ ÜSTÜ HERKES BİYOSLİFE Yİ KULLANMALI..........ESKİDEN ALHEİMER HASTALIĞI VAR MIYDI...ÖNCELİKLE HERKEZ B9 VE B 12 Yİ KULLANMALI..........NEYİ NERDE BIRAKTIĞINIZI UNUTUYOR MUSUNUZ?B9 VE B 12 EKSİKLİĞİ........
#1 | klara - 16.03.2008 14:58
Arkadaşımın eşi de bu ürünün tanıtım ve satışını yapıyor.Kullanmamızı tavsiye etti.Kendisi de kullanıyor, faydasını görmüş.Ben de tadına baktım , harika bir tadı var.Burada da faydalarını okudum ve kullanmayı düşünüyorum.Arkadaşlara tavsiye ederim.Kesinlikle hiç bir yan etkisi yok.Tamamen bitkisel bir ürün.
Yorum yaz
Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye olun ya da üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.32 saniye Anasayfa - Arama - Iletisim - Tavsiye Et - Site Haritasi - Yukari 6,796,920 Tekil Ziyaretçi